Televize

18. února 2016 v 7:57 | Ágnes |  Únor 2016
Šetřit se asi nebude. Můj muž plánuje zakoupit nový televizor. Ten stávající momentálně odmítá přehrávat určité programy, zejména ČT24, ČT1 a Čtsport.

Můj muž se celé odpoledne mořil s laděním. Několikrát byl také na půdě zkontrolovat kabeláž a anténu. Bez úspěchu. Večer šel raději brzy spát.

Pondělí: televizor stále vzdoruje. Zásahem mého muže jsme přišli o další programy. Můj muž šel i dnes večer brzy do postele.

Úterý: neopatrně jsem poukázala na to, zda není závada v přístroji, neboť televizor v ložnici přehrává vše bez problémů. Můj muž to šel zkontrolovat. Momentálně již nelze sledovat televizi ani v ložnici.

Středa: můj muž trvá na závadě v přenosu. Dnes zakoupil novou anténu. Na můj vkus dosti drahou. Po složení i překvapivě velkou! Anténa připomíná rozložený sušák na prádlo. Asi bude nutno vystěhovat věci z půdy.
Omyl! Anténa prý přijde na střechu. Asi se odstěhuju já. Život pod takovým přijímačem si nedokážu představit.

Čtvrtek: můj muž je stále na střeše. S anténou. Televize stále nejde. Před domem se tvoří hloučky zvědavců. Anténa je nepřehlédnutelná. Vypadá to, jako bychom měli v plánu vypustit do vesmíru satelit. Jen doufám, že můj muž kvůli signálu nehodlá s anténou obíhat na oběžné dráze.

Pátek: televize v obýváku nejede. Televize v ložnici také nejede. Sušák na prádlo je na půdě. Odjíždíme na hory. Ubytování zajištěno v hotelových pokojích bez televize. Pro jistotu dvakrát ověřeno recepcí!

Sobota: lyžujeme. Co mi to jen ty lanovky, vleky a kotvy připomínají?

Neděle: jsme zpátky doma. Z půdy se ozývají podivné zvuky. Můj muž se snaží i přes protesty nové antény připojit tu původní. Večer nám oba televizory jedou. Dokonce máme víc programů než před tím.
Můj muž odmítá navrátit nevyužitou novou anténu do obchodu. Pokud se mi ji podaří připevnit na střechu auta, odvezu ji sama. Je přeci potřeba šetřit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama