Elle

18. dubna 2016 v 10:10 | Ágnes |  Duben 2016
O víkendu jsem v trafice koupila novou Elle. Dlouho jsem tedy váhala, zda raději nevzít ten časopis vedle. Byl za pětinovou cenu. Také v něm určitě bylo méně reklam, méně obrázků, méně stránek, méně slevových kupónů. Vlastně v něm nebyly žádné slevové kupóny, tak jsem koupila tu Elle.

Volala jsem matce, že časopis už mám, a že tedy můžeme vyrazit na nákupy, což znamená, že já koupím oblečení pro děti a matka jim zaplatí hračky, zmrzlinu a McDonald´s. Zase si to všichni pěkně užijeme.

Po dvou hodinách v obchodním centru, kdy se děti vozily na koníčkovém kolotoči, v letadle, autíčku, autobusu a vláčku, který objíždí celý obchoďák několikrát dokola, jsme se konečně dostali do obchodu s oblečením. Nabrala jsem nějaké šatstvo a snažila se zahnat děti do kabinky.

Syn, který po obchodě kutálel nové skleněné kuličky řekl, že si nic zkoušet nebude, a že už chce jet domů. S nákupem byl spokojen, neboť si v hračkářství stihl koupit i koleje s výhybkou pro svůj lego vlak. Nakonec se v kabince přeci jen zavřel. Důrazně nás upozornil, ať se neopovažujeme dveře otevírat a začal si uvnitř stavět ty koleje.

Dcera si mezitím v kabince vyzkoušela polovinu obchodu s tím, že všechno je dobrý, a že už chce jet také domů. Celkem spěchala, neboť chtěla ještě před večeří stihnout vyrobit pelíšek pro svou novou plyšovou kočku.

Nakoupila jsem tedy tradičně bez zkoušení a šli jsme o obchod dál pořídit nový šatník také pro mého muže, který se po letech dřiny konečně propracoval k velikosti XXL.

Domů jsme dorazili až pozdě večer s plnými taškami. Vysypyla jsem všechno na gauč a ohromeně zírala na tu hromadu. Děti mají oblečení na celé jaro, léto, podzim i zimu. Ve skutečnosti nebudeme muset asi několik let vůbec na žádné nákupy.

A já? Vážně jsem si nic nekoupila?! Ještěže mi v parfumérii darovali ten vzoreček krému. Před spaním jsem si ho namazala na obličej a telefonovala sestře, která si ten den také užívala nákupy s Elle.

Sestra potvrdila, že byla rovněž úspěšná. Uplatnila spoustu kupónů, moc kupónů, všechny kupóny. Pravda je, že jí ještě i nějaké chyběly, takže musela narychlo zakoupit další dvě Elle. Tašek měla tolik, že ji v rámci akce zavezli domů limuzínou. Shodly jsme se v tom, že se to všechno ohromně vyplatilo, takže jsme spokojené. Díky Elle!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama