Janča

11. dubna 2016 v 14:23 | Ágnes |  Březen 2016
Syn prožívá svou první předškolní lásku. Dnes odpoledne nepřišel ze školky domů. Odvedla si ho k sobě spolužačka Jaňulka.
Janča ví, jak na to. Doma syna pohostila párky s kečupem. Šílím strachy. Co když se bude chtít syn hned odstěhovat? Proč jen jsem mu ty párky pořád zakazovala?!

Večer jsem na synovi vyzvídala. Řekl mi, že Janča už byla s Vítkem, Matějem, Jendou a Kubou. Teď je s ním. Taky mi řekl, že se s Jančou vezmou. Že to ta Janča ale střídá. Přepadly mě další obavy. Aby to byla pro syna ta pravá!

Veškerý čas ve školce teď můj syn tráví s Jaňulkou. Janča prý nechce, aby si hrál s klukama. Dnes mu z papíru vystřihla velké červené srdíčko. Jak je možné, že ji syn poslouchá? Mé srdce má v hrsti už celých šest let a stejně mi pořád odmlouvá a dělá si, co chce.

Syn už nechce chodit ze školky domů po obědě. Chce ve školce spávat. Nemohla jsem tomu uvěřit! Nikdy by ve školce dobrovolně nespal. Janča má na něj dobrý vliv. Začíná se mi ta holka líbit. Asi ji k nám pozvu.

Syn už nechce vůbec chodit ze školky domů. Dnes se na mě opravdu zlobil. Přišla jsem prý moc brzy. Zrovna si chtěli dát s Jančou pusu a kvůli mně to nestihli. Spustila jsem přednášku o bacilech. Syn mě vůbec nevnímá. Zítra si prý s Jančou pusu stejně dají.

Jestli ta pusa byla, netuším. V posledních dnech už syn o Jaňulce nemluví. Nevím, co se děje. Bojím se synova prvního zkamání v lásce.

Má teorie se potvrdila. Syn mi oznámil, že mu Janča řekla, že už ho nemiluje. Stoupá mi adrenalin. Co si to ta holka dovoluje!
Syn bere konec vztahu s nadhledem. Žádné velké emoce jsem u něj nezaznamenala. Klidně si tu staví lego. Já jsem naopak vyřízená. Tento milostný týden mi dal opravdu zabrat. Na Janču se za trest už ani nepodívám.

Na další synovi vztahy se musím rozhodně lépe připravit. Žádná Janča už se mnou takhle nezamává, to si teda slibuju!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama