Plán

2. května 2016 v 9:12 | Ágnes |  Duben 2016
Kašel jsme si úspěšně vyléčili. Teď je na řadě ten zbytek. Nějak se nám ty bacily totiž doma rozmnožily. Syna rozbolelo ucho. Dceru bolí v krku. Mě z toho všeho bolí již několik dní hlava. Zítra je pondělí. Rozhodla jsem se, že půjdeme všichni tři k lékaři. Syn na ušní, dcera k pediatrovi a já k praktikovi. Vše musíme stihnout do skončení ordinačních hodin, tedy do oběda.
Je zbytečné obíhat doktory s oběma dětmi v patách, takže jsem během noci celou akci důkladně naplánovala.

Ráno si všichni přivstaneme a vyrazíme. Nejprve zajedu s dcerou k pediatrovi. Syna vysadím cestou u matky. Po pediatrovi odvezu dceru rovněž matce na hlídání. Vyzvednu si tam syna a pojedu s ním do města. Tam ho předám na hlídání bratrovi. Sama si zaběhnu k praktikovi. Pak vezmu syna a pojedu s ním na ušní. Nakonec vyzvednu dceru a pojedeme domů. Cestou jistě stihneme i nakoupit.

Matce se hlídání dětí moc nehodí. Dopoledne jí přijdou rekonstruovat kuchyňskou linku. Ještě před tím očekává elektrikáře, který připraví v kuchyni potřebné rozvody. Taky musí s babičkou na rehabilitaci a do teď ještě neví, kde uvaří oběd pro otce. Myslím, že bude mít pohodové dopoledne, takže jí tam ty děti přivezu.

Bratr mi potvrdil, že bude ve městě brzy. Před odchodem do zaměstnání má v plánu oběhnout úřady. Musí na pracák, pak na pojišťovnu a sociálku, poté znovu na pracák a také do banky. Můj plán vůbec nepochopil, ale slíbil, že bude na místě včas, a že pohlídá kohokoliv mu předám, pokud to nebude více jak pět osob naráz. Taky dodal, že by se z takového dopoledne dítě-sem-dítě-tam asi zbláznil. Ujistila jsem ho, že počítám s čímkoliv, a že případné nečekané komplikace jistě zvládnu řešit operativně v průběhu celé akce.

Bratr se se mnou rozloučil slovy: "Co se má stát, to se stane."

Já tedy doufám, že se nestane nic, a že můj plán vyjde. Myslím, že to bude takový pěkný den. Logistiku mám každopádně zmáknutou. Zbývá už jen nepoplést děti, nemoci nebo lékaře.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama