Lázně

20. června 2016 v 9:09 | Ágnes |  Ágnes s rodinou v Lázních
Do malého lázeňského městečka na Slovensku jezdí naše rodina pravidelně, již několik let, na jaře, v létě i na podzim.

Lázeňskými šviháky se jako první stali tchán s tchýní. Postupně prozkoumali lázeňská města u nás, v sousedních státech, ve státech vzdálenějších i v zámoří. Pomalu pronikali do tajů lázeňských procedur, masáží, koupelí a večírků, až si nakonec vytvořili jasnou představu o požadovaném standartu jejich lázeňského pobytu.

Po zvolení vítězného místa a ubytovacího zařízení přizvali ke svým relaxačním pobytům mé rodiče, s kterými si úžasně rozumí, a to hned v několika bodech: Otec vstává brzy. Tchán vstává brzy. Otec ráno štrachá po pokoji. Tchán ráno štrachá po pokoji. Matka se zlobí, že otec štrachá. Tchýně se zlobí, že tchán štrachá. Otec jde na snídani brzy a bez matky. Tchán jde na snídani brzy a bez tchýně. Otec rád pivo. Tchán rád pivo. Otec v noci hlasitě chrápe. Tchán v noci hlasitě chrápe. Matka nemůže spát a zlobí se. Tchýně nemůže spát a zlobí se. Matka má ráda otce. Tchán má rád tchýni. A všichni mají rádi svá vnoučata, takže jezdíme s nimi.

Mé děti zbožňují bazén a hranolky, bazén a zmrzlinu, bazén a suvenýry, bazén a stolní fotbálek, bazén a vířívku, bazén a ponocování, bazén a stolní hry, ale hlavně bazén a koupání v bazénu.

Celou rodinu miluje i má starší sestra, která tudíž jezdí s námi. Sestra také miluje bazén, plavání a běhání, miluje také kávu a lázeňské oplatky, kávu a sladké pečivo, miluje kávu a slunce, kávu a cestování, kávu a lázeňské trubičky, miluje své šatstvo a boty a kávu a kávu a zase kávu.

Takže jsme taková normální, nenápadná rodina a zítra vyrážíme v plné sestavě znovu do lázní.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama