Procedury

29. června 2016 v 8:34 | Ágnes |  Ágnes s rodinou v Lázních
Hotel má veliké wellness centrum, má bazén a obrovskou vířivku, má několik saun. Hotel má také nabídku léčebných koupelí a masáží, má několik masérů a má vedle recepce okénko, kde si všechny ty masáže můžete domluvit.

Samotný ubytovací balíček zahrnuje masáže tři: masáž zad, perličkovou lázeň a rašelinový zábal. Většinou si všichni ještě nějaké další masáže přiobjednají, neboť jsme přeci v lázních a v lázních se chodí na masáže.

Otec má rád masáže lymfatické, ať už nohou, nebo celého těla. Má rád horké bahno, má rád perličku i masáž zad. Má rád většinu procedur. Nemá rád, když někdo masíruje matku, neboť to potom musí platit, což ho rozčiluje a zlobí.

Matka má také ráda masáže. Má je ráda téměř všechny a na všechny si pokaždé malinko stěžuje. Perlička málo bublá. Bahno bylo studené. Masáž zad trochu bolestivá. Některé masáže jsou příliš krátké, jiné trvají zbytečně dlouho, prostě to nikdy není úplně ono, ale to nevadí, protože matka si vždy stěžuje svému masérovi mile a slušně. Masérovi to taky nevadí, takže matka většinou dostane po každé masáži ještě nějakou masáž navíc, extra a zadarmo, což těší nejenom ji, otce a maséra, ale i nás, protože je to takové malé tajemství, o kterém se nesmí mluvit, nesmí se roztrubovat a nikomu říkat, takže si máme vždy u večeře o čem povídat, máme, co rozebírat.

Tchýně má pokaždé domluven větší počet masáží. Má jich víc než všichni ostatní dohromady, v podstatě je má zamluveny úplně všechny, některé dokonce dvakrát či třikrát, takže to má opravdu časově náročné. Někdy si dokonce musí nařizovat budík, neboť jí dávají masáže i v noci a brzy ráno, protože jinak by to její masírování už vůbec nebyli schopni zvládnout.

Tchán o svých procedurách nemluví. O jeho masážích toho moc nevíme, většinou za něj mluví tchýně, a ta potvrdila, že je s procedurami spokojený, že se mu v lázních líbí, že je šťastný a vyrovnaný.

Sestra chce stihnout v lázních skutečně všechno. Chce stihnout masáže i snídaně, masáže i plavání v bazénu, masáže i děti, masáže i park, ale především alespoň nějaké masáže. Její program je dost nabitý a pohyblivý. Mění se zejména časy, časy plavání a telefonování, časy posilování a káviček, mění se samozřejmě i časy masáží, což zbožňuje paní recepční, takže má sestru v oblibě a vždycky se na ni moc těší.

Tentokrát si sestra změnila masáže hned po příjezdu, po ubytování, po vybalení věcí a po bazénu. Večer tam šla ještě jednou. Recepční se před ní sice snažila schovat pod stolečkem, ale sestra ji vyhmátla, takže masáže se znovu v klidu přepsaly. Před usnutím si ale sestra vzpomněla, že je masáže znovu potřeba trochu přeházet, takže opět běžela na recepci. Recepční se snažila z okénka před sestrou prchnout, ale sestra ji naštěstí dohonila, takže to bylo zase všechno v pořádku.

Já a můj muž si masáže nedáváme, neboť nás masírují naše děti, masírují nás tělesně i psychicky, od brzkého rána až do večera, neúnavně a bez přestávek, takže si to v lázních užíváme taky a jsme ohromně spokojení.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama