Recepce

27. června 2016 v 9:17 | Ágnes |  Ágnes s rodinou v Lázních
Na recepci už nás napjatě očekávali. Už nás znají, už si nás pamatují. Recepční ví, že nemá zbytečně zdržovat, takže nám všem narychlo vydala karty od pokojů, karty do jídelny, karty na masáže a několik dalších nezbytných karet, platebních i hracích. Děti dostaly Černého Petra a matka náhradní klíč, neboť si dala kartu do kabelky, kde se jí v tom rozčilení ztratila.

Recepční také zjistila, že má otec objednanou masáž, že už měl na masáži dávno být, že už na něj čekají, takže byl narychlo odveden na procedůru. Nestačil se dokonce ani ubytovat, ani si odložit bundu a zavazadlo. Nestačil se po cestě ani opláchnout, prostě šel na masáž tak, jak přijel, a to i s kufrem v ruce.

Sestra se s ubytováním také nezdržovala. Prohlásila, že dnes ještě neměla pořádnou kávu a zamířila rovnou do hotelové kavárny, kde měli sice ještě zavřeno, ale i tak ji uctivě uvítali v domnění, že se jedná o významnou celebritu, která si může dovolit cestovat s natáčkami na hlavě.

Na recepci jsme byli tak hodinu, dvě, protože nás tam bylo opravdu hodně. Jsme taková početná rodina, je nás malinko víc, takže paní recepční byla trochu zpocená a nervozní. Její nervozitu navíc zhoršoval dětský pláč, křik a vztekání. Recepční dostala po chvíli podivný tik a při vydávání karet a klíčů se jí dost třásly ruce i hlas. Vyplňovat prý nic nemusíme, hlavně ať už si odvedeme ty děti.

Naše děti u recepce dávno nebyly, neboť ihned po příjezdu odběhly do dětského koutku, posilovny, bazénu a na fotbálek. Takže jsme jí tam ty cizí uřvance nechali a šli se v klidu ubytovat.

Tchán s tchýní se také ubytovali. Vlastně se prozatím ubytovala pouze tchýně. Tchán zůstal na chodbě poté, co se tchýně ihned po příjezdu zavřela na protest v pokoji, neboť se ukázalo, že setra nebyla jediná, kdo nemá zavazadlo, a že doma zůstal také tchýnin kufr napěchovaný lahůdkami a nezbytnými alkoholickými nápoji, který jsme v tom spěchu zapomněli naložit.

Tchán je celkem klidné povahy, takže odešel s mým mužem na pivo a do tureckých lázní v městečku.

Matka šla na sjednanou pedikůru, otec do vířivky a já po zbytek dne nikoho neviděla.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama