Bazén

19. července 2016 v 8:11 | Ágnes |  Ágnes s rodinou v Lázních
Hotelový bazén je poměrně velký, je teplý, je všude stejně hluboký. Bazén má po obvodu masážní trysky, má protiproud, vodopád, má gejzír a osvětlení.

Vedle bazénu je vířivka. Vířivka je prostorná, je to v podstatě takový druhý bazén. Voda je tu ještě teplejší než ve velkém bazénu plaveckém, takže tu můžete být hodiny a hodiny, můžete tu relaxovat, můžete se tu nechat masírovat podvodními tryskami, můžete si užívat bublinkové lázně.

Děti se na koupání moc těšily. Já se bazénu také nemohla dočkat, a to zejména proto, že jsem šla do bazénu s dětmi sama, což slibovalo velice krásný a intenzivní zážitek. Těšila jsem se na relaxaci, uvolnění a na příjemné chvíle.

Odpočinek na lehátku u bazénu nepřicházel v žádném případě do úvahy. Jednak jsem z celodenního běhání po parku vůbec nebyla unavená a navíc, kdo by lenošil, když je tu takový krásný bazén, takže hurá honem do bazénu, hurá do vody!

Děti chtěly nejprve hrát oblíbenou hru na žraloka, což znamená, že já jsem žralok a honím je po celém obrovském bazénu. Potom jsem je musela několikrát vyhazovat do vzduchu, zase hrát na žraloka, dělat závody v plavání, hrát na žraloka, dělat závody v potápění a hrát znovu na žraloka.

Na závěr jsme si ještě pořádně zahráli na žraloka a odešli do sprch, kde jsem děti z posledních sil zbavila chlorované vody. Umyla jsem vlasy sobě, dceři, synovi. Pak jsem všechny postupně osušila, namazala a převlékla, vyfénovala vlasy sobě, dceři, synovi i paní uklízečce a odešla spokojeně s dětmi na večeři, pěkně odpočatá a zrelaxovaná, neboť v bazénu je zábava, a to především, když máte dvě malé děti. Bazén je prostě skvělý a po večeři půjdeme určitě ještě jednou.

U stolu v restauraci již byl i zbytek rodiny. Otec s tchánem byli dokonce již nějaký čas po jídle. Všichni se tvářili spokojeně a šťastně, za což jistě vděčili klidné relaxaci v horké léčebné vodě tureckých lázní v městečku.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama