Park

13. července 2016 v 7:26 | Ágnes |  Ágnes s rodinou v Lázních
Lázeňský park začíná hned vedle hotelu. Park je krásný, je rozlehlý, je plný stromů, je to vlastně takový lesopark. Park má několik stovek hektarů, má lavičky, prolézačky a posilovací stroje a má samozřejmě jezírko, které je až na úplném konci, úplně vzadu, daleko, tak daleko, jak to jen jde.

Pobalili jsme s mým mužem veškeré pečivo od snídaně, děti a další pečivo a vyrazili jsme do parku na příjemnou a klidnou dopolední procházku.

Sotva nás obklopily první stromy, volala matka, že je již po procedurách. Prý už je na cestě za námi. Pak volal otec. Ptal se, kde nás najde. Rád by strávil nějaký čas s vnoučaty. Pak volala sestra, dle špouchání soudím, že přímo z bazénu. Vyzvídala, kam půjdeme na oběd. Prý se k nám určitě připojí, jen si musí vyřídit několik pracovních telefonů. Tchýně volala, že to dopoledne nestihne. Tchán se neozval. Bylo mi to divné, tak jsem řekla mému muži, aby mu raději zavolal.

V parku nás dostihla první matka. Cestou potkala tchýni, která se tam kupodivu procházela, takže ji vzala s sebou. Pak přiběhl otec. Tvrdil, že se mu zdálo, že zahlédl po parku běhat sestru. Tchýně se mezitím omluvila, že musí běžet na masáž a odběhla zpět do hotelu. Mezitím přiběhla sestra s tím, že stíhá dobře, a má na nás tedy deset volných minut. V rychlosti naházela kachnám několik rohlíků, pohoupala děti na houpačce a zase zmizela. Pak odběhl na masáž otec a následně i matka. Sestra se mezitím několikrát vrátila. Vrátil se i otec, který hledal matku, neboť neměl klíč od pokoje. Vrátila se i matka, která mi přinesla klíč pro otce. Dokonce přiběhla i paní recepční, která nám poradila, abychom raději nechávali klíče na recepci. Pak se znovu objevila tchýně. Prý vůbec nestíhá, takže se sejdeme až na oběd. My s dětmi jsme běhali po parku, neboť nás honily hladové kachny. Tchán neběhal, takže má smůlu, a bude se muset později proběhnou sám.

Dopoledne to bylo krásné. Všichni byli rádi, že se dostali do parku, který je tak krásný, rozlehlý a velký. Všichni byli šťastní, že se ten den dostali na vzduch, že se alespoň trochu proběhli.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama