Posilovna

31. července 2016 v 6:47 | Ágnes |  Ágnes s rodinou v Lázních
Dnes se sestře podařilo vyšetřit si malou chvilku na děti. Slíbila jim, že je vezme do hotelové posilovny. Vlastně tam již od rána cvičila, takže jsem jí tam ty děti prostě strčila a spěchala pryč.

Spěchala jsem samozřejmě na pokoj, ničím jsem se nezdržovala, pouze jsem se stavila na chvilku v restauraci, kde můj muž dopíjel svou ranní kávu. V rychlosti jsem mu sdělila, že máme konečně volnou chvilku, což mého muže potěšilo, nechal kávu kávou, okamžitě radostně vyskočil a také utíkal do našeho apartmá. Vzal to zkratkou po požárním schodišti, já jela pro jistotu výtahem, spěchali jsme, co jsme mohli, spěchali jsme, abychom nepromarnili ani vteřinku z té klidné chvilky bez potomstva.

Můj muž byl na pokoji první, já doběhla několik vteřin po něm, přibouchla jsem dveře a ihned za nimi upadla do komatu. Můj muž, který je o něco zdatnější, a který nebyl s dětmi v bazénu, stačil doběhnout až k nejbližšímu křeslu, dokonce si i trošku sedl, malinko se uvelebil, prostě se tam sesunul a také v mžiku usnul.

Sestra si mezitím v posilovně s dětmi užívala. Postupně jim ze všech strojů musela odstranit těžká závaží, na některé stroje musela děti vysazovat, přidržovat je a následně zase sundávat, takže cvičení to bylo opravdu náročné a efektivní a sestru po chvíli již dost bolely ruce. Chtěla tedy prostřídat svalstvo, ukázat dětem i jiné cviky, jiné posilovací stroje, jiné cvičení. Lehla si na chvíli na jeden z posilovacích strojů a nohama zvedala do výšky těžkou desku, na které byla naložena hromada závaží. Neznalost stroje, který později označila za zastaralý a nemoderní, jí znemožňovala najít bezpečností páku, kterou se deska zajišťovala, aby člověk mohl přístroj opustit, takže na chvíli zůstala pod deskou uvězněna.

Děti mezitím lezly po žebřinách, šlapaly na rotopedu, rozebraly několik strojů, zašantročily tři činky a zapatlaly všechna zrcadla. Prostě poslušně čekaly, až je sestra pustí na předváněný stroj, takže si jí všimly až po několika hodinách. Ihned pochopily, že se něco děje, dostaly trochu strach. Dcera začala hystericky křičet a pobíhat po posilovně. Syn také pobíhal, ovšem ten běžel pro pomoc, takže za chvíli byla posilovna plná lidí. Byl tam celý hotel a všechen personál, dokonce přiběhli i někteří turisti z parku a z nedalekého Trenčína. Někdo zavolal hasiče a policie obehnala hotel červenou páskou.

Sestra se mezitím šikovně vyprostila sama, vrátila mi děti, potvrdila, že si to opravdu užily, že byly děti moc hodné, a že se těší, že půjdou zítra zase do posilovny.

Večer se pak v restauraci povídalo, že v posilovně někoho zamordovali. Celé to prý bylo dost drasticé, dokonce u toho byly i nějaké děti, batolata a kojenci. Bylo to tak vážné a strašné, že o tom nakonec mluvili i večer ve zprávách, v rádiu a na internetu.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama