Hammam

10. srpna 2016 v 6:00 | Ágnes |  Ágnes s rodinou v Lázních
Před večeří se všichni dospělí opět odebrali na relaxační koupel do Hammamu, tedy do tureckých lázní v městečku.

Byl tam otec, tchán a můj muž. Byla tam matka i sestra a byla tam i tchýně, která až v bazénu s hrůzou zjistila, že si zapomněla odložit některé šatstvo, tedy především to spodní, to které se bude po výstupu z bazénu pod prostěradlem pěkně rýsovat, to které je do léčebného bazénu striktně zakázano nosit.

Tchýně se z toho nemohla vzpamatovat, je to dáma na úrovni a bylo jasné, že se to musí celé ututlat, že se to nikdo nesmí dozvědět, takže se v hrůze hrůzoucí svěřila pouze sestře, která seděla v bazénu hned vedle ní. Sestra to pošeptala matce, matka otci, otec tchánovi a tchán mému muži. Můj muž to poslal dál, neboť si myslel, že se pro spestření relaxace hraje na tichou poštu, takže dobrá zpráva oběhla kolečko kolem celého bazénu a vrátila se zpět k tchýni.

Když zábavná hra skončila, bylo již potřeba bazén opustit. Tchýně s odchodem z vody otálela, jak to jen šlo. Z bazénu vystoupila jako poslední. Snažila se maskovat a být nenápadná. Sestra ji kryla laptopem, na kterém psala v bazénu smlouvy. Tchán ji kryl vlastním prostěradlem, matka pobíhala okolo, všichni pomáhali, takže to bylo opravdu nenápadné a tchýně se nakonec dostala bezpečně do své šatničky.

V převlékárně se s úlevou mokrého kombiné konečně zbavila a zavřela ho do kabelky. Cestou se ještě všichni stavili v kavárně, kde celou situaci se spodním prádlem náležitě probrali. Probíralo se to samozřejmě i u večeře, po večeři a před spaním.

Následně udělala tchýně ze svého kombiné, které bylo nasáklé drahoceným léčivým bahnem, obklad, který na noc přiložila tchánovi na bolavé koleno.

Obklad překvapivě zázračně zapůsobil, neboť druhý den večer tchán marně hledal své francouzské hole. Následně bylo zjištěno, že je neměl ani v restauraci, ani v parku, ani na procedurách. Neměl je ani v kavárně a na obědě. Celý den běhal po lázních bez holí, které ráno zapomněl u snídaně, takže je to lázeňské bahno opravdu zázračné, léčebné a uzdravující, což tchýně ihned po návratu rozhlásila všem svým známým, kolegyním a příbuzným. Vykládá to i cizím lidem, celý ten zázrak s bahnem a spodním prádlem, takže teď chtějí všichni do lázní, do léčebné koupele, do zázračného bahna, do tureckých lázní, prostě do Hammamu.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama