Koupaliště

7. srpna 2016 v 6:00 | Ágnes |  Ágnes s rodinou v Lázních
V lese za hotelem otevřeli tento rok zbrusu nové koupaliště. Je to koupaliště moderní a velké, má bazén s vodními atrakcemi, má vířivku a dětské brouzdaliště, má další vířivku, lehátka, restaurace a sauny, má dětské hříště a bufet, má i vip zonu s dalším bazénem a restaurací, má tenisové kurty a bowlingové dráhy, má drahé vstupné a dlouhou příjezdovou cestu, která vede lesem do prudkého kopce, takže se cestou ke koupališti i pěkně projdete a protáhnete.

Po dopoledním běhání po parku, po minigolfu, po krmení kačen, po procházce lázeňským městečkem, po další návštěvě parku a po promenádě jsme se tedy vydali relaxovat na koupaliště.

Výstup nahoru jsme absolvovali v tomto pořadí: První byly děti, které se neskutečně těšily, a které jsou neustále plné energie, takže vzaly několikakilometrový prudký kopec ke koupališti sprintem. Druhý byl otec, který se ihned po příchodu svalil na lehátko u bazénu a usnul. Potom já, z posledních sil ale radostně, neboť mi bylo jasné, že mě v bazénu s dětmi čeká ohromná legrace, relaxace a odpočinek. A nakonec matka, která mě díkybohu neopouští ani v nejkritičtějších chvílích, kdy už melu z posledního a předávám jí děti na hlídání.

Naházely jsme na spícího otce ručníky, tašky, kabelky, fotoaparáty i oblečení a běžely s dětmi do bazénu, kde jsme během tří hodin postupně vystřídaly všechny atrakce. Dělaly jsme vlny v kovovém válci, nechaly se vláčet proudem rychlé vody, proplavaly jsme všechny vodotrysky a gejzíry, pak jsme šly znovu do rychlé vody, rozhoupat vlny, pod masážní vodopád a znovu do rychlé vody, neboť tam je to vážně moc příjemné a dětem se to ohromně líbí.

V bazénu jsme postupně zanechaly makeup, řesenku, slušivé účesy, několik přebytečných kil, poslední zbytky energie, některé části plavek a nakonec i děti, které odmítaly bazén opustit.

Děti vylezly z bazénu, až když jsme jim slíbily točenou zmrzlinu, kterou prodávali u východu, čehož jsme využili a opustili koupaliště, které jsme si nádherně užili. Celkově jsme byli spokojení - s teplotou vody, s atrakcemi, s občerstvením i se službami, ale především s tím proudem rychlé vody, který nás unášel a popoháněl, rval nám děti z náručí, podrážel nám nohy, točil nás stále dokola a nedalo se z něj vůbec vyplavat, ikdyž už se člověk v podstatě topil, potápěl a z posledních sil lapal po dechu.

Trošku jsme litovali pouze toho, že jsme neměli možnost si v bazénu pořádně zaplavat, takže jsme se rozhodli, že hned jak seběhneme lesem, těch několik kilometrů dolů, k hotelu, půjdeme do hotelového bazénu, kde si ještě pořádně zaplaveme a užijeme si to, přestože tam nebude žádná atrakce, žádná rychlá voda, silný proud a vlny, které nás pronásledovaly ještě celý večer a následující noc.

Matka se celou dobu u večeře divně houpala, já měla až do rána mořskou nemoc, dceři se zdálo, že je mořská panna a syn ve spánku serfoval na vlnách, takže se ráno probudil i s postelí ve vedlejším pokoji.

Koupaliště bylo úžasné, jsem ráda, že ho již otevřeli, a kdybychom zítra nejeli domů, tak bysme tam určitě šli ještě jednou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama