Minigolf

5. srpna 2016 v 6:00 | Ágnes |  Ágnes s rodinou v Lázních
Po parku, po bazénu, po výletě a po vířivce, jsme se rozhodli zajít si s dětmi na minigolf. Minigolf je zábava, minigolf hraje celá rodina, minigolf máme všichni rádi, takže jsme vyrazili.

Minigolfové hřiště se nachází za kačením jezerem. Když tedy jdete na minigolf, jdete přes celý park, jdete dlouho, jdete až úplně dozadu, až ke kačenímu jezírku, které musíte následně ještě celé obejít, protože minigolf je až za jezerem, úplně vzadu a na konci.

Celkově je moc hezké a příjemné naplánovat si takový minigolf, neboť se u toho i pěkně projdete přes park, kde si můžete zacvičit, proběhnout se, můžete nakrmit kachny, trochu se projít, užít si promenádu, můžete si i zaběhat a ještě si potom skvěle zahrajete ten minigolf.

Na minigolf jsme se dotrmáceli já a můj muž, děti i otec s matkou. Můj muž šel vypůjčit hole a míčky. Děti mezitím obíhaly jednotlivé dráhy, park i přilehlý lesík. Zbytek osazenstva se sesunul na lavičky. Matka prohlásila, že nehraje. Otec rovněž řekl, že nehraje, že bude raději zapisovat. Já jsem také moc hrát nechtěla, ale děti chtěly, aby hráli i ti, co po procházce parkem chtěli odpočívat, ležet, spát a pomalu umírat, takže nakonec dostali hole všichni.

Děti tedy hrály, matka hrála, můj muž hrál, otec se opíral o hůl a zapisoval. Zapisoval pečlivě, všichni museli hlásit na kolik dali jednotlivé jamky. Syn měl všechno napoprvé, přestože u některých jamek strávil i několik hodin. Dcera ztratila ihned na začátku míček, takže bylo potřeba jí pomoct s hledáním. Matka hrála, hlásila a u toho i hledala. Hledala jsem i já a můj muž. Hledala dcera, která sice hledat nechtěla, ale musela, neboť neměla s čím hrát. Otec nehledal, neboť se dal mezitím do hraní. Hrál zapáleně a s vervou až do okamžiku, než také ztratil míček, a tak musel posléze rovněž hledat. Míček nakonec ztratil i můj syn, takže se hra chýlila ke konci, všichni si ohromně zahráli, ale především zahledali, všichni si zasportovali a užili si to.

Na závěr jsme ještě hledali otcovy zápisky a tužku a pak se šlo zpátky do hotelu, šlo se kolem kačeního jezera a přes celý park, šlo se několik hodin, během kterých se povídalo o minigolfu, o tom, co kdo stihl odehrát, o tom, co kdo trefil a netrefil, o tom, kdo vyhrál a kdo bude hrát příště, kdo bude zapisovat a kdo bude hledat.

Všechno se náležitě naplánovalo a probralo, takže příště zase půjdeme, příště si pořádně zahrajeme.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama