Odjezd

19. srpna 2016 v 15:24 | Ágnes |  Ágnes s rodinou v Lázních
Z lázní jsme odjížděli v neděli po snídani. Otec s tchánem byli zbalení už v šest hodin ráno, stáli na parkovišti u auta a hlasitým troubením upozorňovali matku s tchýní, že se za několik hodin bude odjíždět, a že si tedy mají pospíšit, protože jinak nestihnou oběd na desátou a bude zle, bude po náladě, bude tichá domácnost.

Tchýně celé dopoledne poklidně plavala v bazénu, protože odjezd měla naplánovaný na jedenáctou hodinu, a taky proto, že se vlastně za celý pobyt do bazénu ještě nedostala, takže si ho chtěla na poslední chvíli řádně užít.

Matka se na pokoji již několik hodin balila, když si v tom zmatku vzpomněla, že má ještě jednu masáž, a že na ni tudíž přijde pozdě. Zpoždění panu masérovi nevadilo, dokonce nabídl matce několik dalších masáží zadarmo a na rozloučenou.

Já, můj muž a děti jsme vyrazili v deset hodin, neboť jsme spěchali domů kvůli synově představení ke dni matek. Chvíli po odjezdu jsme se ovšem museli vrátit, neboť jsme zapomněli na sestru, která si šla ještě narychlo zaběhat do parku.

Při pomyšlení na park se mi zalily oči slzami, neboť na park mám opravdu krásné vzpomínky. Škoda, že už odjíždíme. Mohli jsme se v parku ještě projít a nakrmit kachny, mohli jsme si v parku zacvičit a zaposilovat, mohli jsme dát ještě jednu nekonečnou promenádu. O parku se mi dokonce i zdálo, a to ještě několik nocí po návratu. Na park prostě nemůžu zapomenout. Do parku se vždy ráda vrátím, stejně tak jako do lázní.

Do lázní se rádi vracíme všichni, celá rodina, takže na podzim určitě zase vyrazíme.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama