Den šestý

29. listopadu 2016 v 6:23 | Ágnes |  Dovolená u moře
Celý den bylo pod mrakem, bylo zataženo. Bylo škaredé počasí, takže jsem byla naštvaná a nevrlá, protože jsme nemohli na pláž, nemohli jsme ležet u vody, nemohli jsme se opalovat.

Naštvaná byla i dcera, které se udělala kopřivka ze sluníčka. Syn byl také naštvaný, neboť má také kopřivku. Kopřivku ze sluníčka má i můj muž, momentálné zvaný Inčučuna Rudá Panda. Naštvaný nebyl. Byl rád, že konečně není vedro, horko a pařák.

Naládovala jsem všechny zyrtecem a vyrazili jsme na molo chytat ryby.

Chytání ryb mám ráda. Chytání ryb je klidná a tichá činnost. Děti nesmějí pobíhat, dupat, řvát a křičet. Nesmějí rušit a hulákat. Nesmějí běhat a mluvit nahlas. Nesmějí nic, než sedět, být potichu, držet udici a koukat na splávek.

Na ryby s dětmi chodím ráda. Ráda ležím u vody. Ráda poslouchám to krásné ticho. Ráda podřimuju. Ráda odpočívám a spím. Co na rybách ráda nemám, jsou ty ryby. Chytání ryb je fajn, mrskající se kluzké ryby fajn nejsou.

Ps: Mrskajících se kluzkých ryb je plné moře. Jsou to ryby hladové a blbé, neboť se dají snadno chytit. Žádný klid jsem si neužila. Každou chvíli jsem musela obdivovat nějakou ulovenou rybu.

Pss: Mořské ryby jsou zákeřné. I ty malé! Mají plnou hubu velkých ostrých zubů, mají ostnaté hřbetní ploutve a mrskají se třikrát tolik!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama