Návrat

4. prosince 2016 v 6:00 | Ágnes |  Dovolená u moře
Cesta zpátky probíhala v klidu. Vyrazili jsme ještě za tmy, ještě před svítáním. Vyrazili jsme velice brzy ráno a doufali jsme, že děti minimálně polovinu cesty prospí.

Děti nic prospat nechtěly. Chtěly neustále svačit, jíst, pít, zastavovat, cvičit, protahovat se, křičet, hrát hry a chodit na záchod.

V Chorvatsku jsme kvůli toaletě zastavovali dvakrát. Ve Slovinsku třikrát. A v Rakousku jsme to celé nějak propásli, takže se zastavovalo až na dvacátém kilometru před Vídní, kde už ovšem nebylo žádné odpočívadlo, nebyla tam ani benzínka, ani žádné toalety, takže jsme v tom největším čtyřproudém provozu zastavili jen tak u silnice, syn hodil bobek do příkopy, já tam naházela několik balení vlhčených ubrousků, dcera do bobku šlápla a mohlo se pokračovat v cestě, mohlo se pokračovat domů.

Cestu zpět jsme i se všemi zastávkami zvládli v čase osmi hodin, takže jsme byli spokojení, s časovým plánem, s koupáním, s potápěním, s mořem i s opalováním. Nejspokojenější byl ovšem můj muž, který byl rád, že už nemusí na pláž, že už nemusí držet slunečník, že už se nemusí mazat a opalovat, že už je konec dovolené, horka, dusna a pařáku a že už jsme konečně doma.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama