Těhotenská móda

21. října 2018 v 7:02 | Ágnes |  Ágnes s rodinou - v tom
To s těmi rozeplými kalhotami jsem zjistila samozřejmě až doma při převlékání. Byla jsem z toho malinko rozladěná a smutná a hned jsem se také rozhodla situaci náležitě řešit.

Nejprve jsem zasedla k internetu a projela nabídku internetové těhotenské módy ve snaze najít alespoň jedny slušivé kalhoty nejlépe rifle. Můžu vás ujistit, že slušivé těhotenské kalhoty neexistují, neboť všechny těhotenské kalhoty se prodávají s jakýmsi našitým rolákem, všechny těhotenské kalhoty mají nahoře v pase obrovský kus tlustého širokého úpletu, všechny mají takový extra pružný, řekla bych nekokonečný pas.Tento pas vám bude sahat přinejmenším až po paže a bude se pod vším rýsovat, nehledě na to, že tento kus látky zvětší vaše břicho o další velikost, takže budete vypadat a cítit se vážně skvělě.

Těhotenskou módu jsem tedy opustila a vydala jsem se do galanterie pro širokou gumu a tmavě modrý úplet. Rozhodla jsem se totiž, že mi na těch pár měsíců rozhodně postačí, když si malinko upravím své vlastní kalhoty.

Švadlena jsem celkem zdatná, šicí stroj doma mám, mám i představu, jak kalhoty upravím, aby byly pohodlné a pružné, aby nikde netlačily a neřezaly, aby se v nich dalo dokonce i sedět a hlavně aby mi slušely.

Hned po návratu z nákupů jsem zasedla ke stroji. Nejprve jsem zkusila překrýt rozeplý zip kalhot trojuhelníkem pružné, tmavěmodré látky. Šlo to celkem snadno a výsledek se mi zdál povzbudivý. Rifle v pase pěkně pružily, nikde nic netlačilo a neškrtilo, až na to, že to vypadalo malinko divně, řekla bych asi jako když si oblečete rifle a na ně tmavě modré, hodně vykrojené bikiny.

Takový outfit by jistě přitahoval značnou pozornost, takže jsem vše vypárala a rozhodla jsem se zip zcela zašít, neboť zip netlačí, zip je vsazen poměrně nízko, zip těhotenství nevadí. Přes rozeplý knoflík a přes knoflíkovou dírku jsem pak našila pruh tlusté tmavé gumy a bylo hotovo. Celé to pěkně pružilo a netlačilo, jen to malinko vypadalo asi jako když si krteček zalátá kalhoty, takže jsem to znovu vypárala a našila jsem tu gumu dokola, kolem celého pasu kalhot. Vypadalo to jako rifle s tmavým páskem. Vypadalo to tedy mnohem lépe, až nato, že ty rifle vůbec nešly obléct, neboť byl zašitý ten zip, který je, jak jsem zjistila, u riflí celkem zásadní a to zejména při oblékání a vyslékání.

Nezbylo mi tedy než to celé zase znovu vypárat, odpárat a povolit. Z posledních sil jsem vzala ještě širší pruh gumy, nechala jsem rozeplý knoflík i zip a celé jsem to tou gumou opásala, takže to teď pružilo pěkně všude, vše bylo v pořádku, vše se zdálo jak má být, až do chvíle, než jsem zjistila, že mi za ty týdny těhotenství poporostlo nejenom to břicho, ale také zadek a stehna, která jsem do upravených riflí vůbec nenarvala, takže jsem vyhodila rifle, gumy, úplety, stroj a všechny další šicí potřeby, oblékla jsem si své pohodlné tepláky a šla jsem se posilnit houskovým knedlíkem a několika natvrdo vařenými vejci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama