V nákupním centru

26. října 2018 v 7:34 | Ágnes |  Ágnes s rodinou - v tom
Doma jsem zjistila, že ke všemu tomu šatstvu nemám žádné slušivé a módní boty, a tak mi nezbylo, než zase vyrazit na nákupy.

Na nákupy se mnou jela matka i má mladší sestra, neboť i ony s jistotou potvrdily, že postrádají jakoukoliv vhodnou jarní či letní obuv.

Matka i sestra jsou vysoké, štíhlé krasavice, což ostatně máme v rodině, tudíž nepřipadalo v žádném případě do úvahy, abych se vedle nich valila se svými trojčaty, takže jsem se rozhodla obléct si na tyto nákupy tu novou černou mikinu s flitry, která měla zdárně zeštíhlovat a maskovat mé těhotenské břicho.

Během nakupování jsem se také u matky a sestry neustále ujišťovala o tom, zda je břicho opravdu nenápadné a neviditelné, což mi obě dvě horlivě potvrzovaly.

Jak je ovšem známo, pravda se neschová, pravda se vždy ukáže, pravda vždy vyjde najevo. Pravda vyšla najevo velice záhy, a to ve chvíli, kdy jsem si odskočila na toalety, neboť na toaletách byla milá paní, která tam vybírá za toalety poplatek a která na mě po zaplacení požadované částky začala hlasitě volat, že těhotné neplatí, těhotné můžou jít zadarmo, těhotné jsou poplatku zprošťeny.

Dělala jsem samozřejmě, že mě se to teda vůbec netýká, že já rozhodně těhotná ani v nejmenším nejsem a urychleně jsem zmizela v nejbližší volné kabince.

Paní toaletářka se však nevzdávala snadno a trvala na tom, že mi musí ten pětikorunový poplatek spravedlivě navrátit, tudíž za mnou běžela i po opuštění toalet, pronásledovala mě odhodlaně až k eskalátoru a celou tu cestu hlasitě volala na celé nákupní centrum, že těhotné neplatí, takže se za námi samozřejmě všichni ohlíželi. Mě se při běhu vyhrnula ta blbá mikina, vyvalilo se mi celé to mé těhotenské břicho, takže už nebylo co tajit, neboť důkaz byl na světě a já mohla tedy konečně zastavit, vydýchat se, napít se, omdlít, převzít od paní těch pět korun a konečně jsem si mohla sundat i tu mikinu, ve které mi stejně bylo od začátku strašné horko.

Sestra s matkou si mezitím spokojeně nakoupily, pořídily si několikatery boty na vysokém podpadku, také sportovní běžeckou obuv a nejedny slušivé letní sandálky. Ujistily mě o tom, že v obchodech rozhodně nemají nic pro těhotné, obtloustlé, oteklé a opuchlé nohy, tudíž byly naše nákupy u konce a mohly jsme se spokojeně vrátit domů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zlozana Zlozana | E-mail | Web | 26. října 2018 v 7:49 | Reagovat

:D :D Docela jsem se zasmála, paní byla opravdu vytrvalá a nebála se toho! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama